MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 6903718
nr 690 3718
Vitrinskåp
Mahogny, längd: 155, djup: 35, höjd: 130
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 4 april 2011
kl 19:36:50
600 kr
150 kr
250 kr
350 kr
500 kr
600 kr
1.600 kr
750 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr